Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
вверхвниз
-15%30 днів
Тактичний розкладний каремат Чорний 67 см * 187 см * 12 мм на 8 секцій MELGO
- В наявності
- Код: MG_KAREMAT_POLY_BLACK
1 770 ₴
1 502 ₴
+380 (67) 885-47-39
Viber
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
MELGO Karemat Tactical Portable
Каремат туристичний складаний камуфляжний килимок.
- Каримат від MELGO забезпечить чудовий захист від холоду та вологи, позаяк поперечні шви немає, , але надійно проклеєні зсередини.
- Волога проступати через дірочки від прошивання, у цьому разі не буде.
- Використовується поліестерова тканина з одним шаром поліуретану.
- Міцна, що має водовідштовхувальні здібності, морозостійка, не заламується й має високий рівень зносостійкості.
- На карематі пришиті ручки та петлі з обох боків, також є знімна лямка для перенесення, на карабінах.
- Усередині є Хімічно зшитий амортизувальний матеріал — багатофункціональний, виготовлений зі спіненого, а потім обробленого хімреагентом полімеру. Має стійкі молекулярні зв'язки, що забезпечують тривалий термін експлуатації.
Серед переваг:
- широка сфера застосування (від утеплення будинків і водопровідних труб до виготовлення кариматів, килимків тощо);
- високий рівень тепло-, звуко-, гідроізоляції;
- він тугоплавок, не втрачає пластичності та не деформується навіть за +90.
- стійкість до зовнішнього агресивного середовища (дія хімічними речовинами, температурою);
- довговічність (начальні властивості та вигляд зберігаються впродовж багатьох років);
- невелика вага.
Використовувані матеріали
- фурнітура WOOJIN — 100% нейлон
- посилені стропи 100 % полиэстер
- тканина Polycordura - 100 % полиэстер
- покриття — 1 шар поліуретану
- щільність 320 г/м2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melgo |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 187 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 67 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тканина | Poly-Cordura 900D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 502 ₴





