-11%Сумка - Баул тактичний 25 л Полікордура Чорний MELGO (армійський, вологозахисний віщовий мішок)
- В наявності
- Код: MG_BAUL_POLY_BLACK_25
715 ₴
634 ₴
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
MELGO Tactical military Baul 25 liters
(Тактичний баул, військова сумка)
-
Рюкзак-сумка на 25 літрів виготовлений із міцної поліестерової тканини за зразком транспортного баула Бундесвер.
-
Тканина не заламується, не обсипається і стійка до температур.
-
Баул дуже міцний і надійний. Витримує навантаження до 10 кг.
-
Простий у використанні. Завдяки регулюванню клапана за неповного завантаження може бути зменшений за висотою.
-
Лямки м'які з наповнювачем, регульовані.
-
Дно та місце пришивання лямок укріплені посиленою стропою.
-
Зшитий капроновими високоміцними нитками.
-
Завантаження вертикальне.
-
Верх закривається липучкою, закручується й застібається фастексом.
-
Призначений для зберігання і транспортування особистих речей.
-
Підійде для військових і всіх шанувальників активного відпочинку.
Розміри
-
висота 60 см
-
корисна висота (макс) — 51 см
-
дно — 31 см * 18 см.
Використовувані матеріали
-
фурнітура ARTSTEP - 100% нейлон
-
ремінна стрічка посилена — 100% поліестер
-
липучки класу А 100% нейлон
-
тканина — 100% поліестер
-
щільність 320 г/м2
-
покриття 1 шар поліуретану
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melgo |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Чорний |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 25 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тканина | Poly-Cordura 900D |
- Ціна: 634 ₴



