Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Ваги для діагностики всього тіла з під'єднанням до смартфона. Визначають масу тіла, відсоток м'язів, жиру, води, кісткової маси, швидкість обміну речовин і індекс маси тіла з інтерпретацією виміряних значень. Показники та динаміка змін відбиваються в безплатному мобільному застосунку.
Основні характеристики
- Визначення маси тіла, жиру, води, відсотка м'язів, кісткової маси та калорійності, AMR/BMR і BMI
- Проста інтерпретація виміряних значень
- 8 комірок пам'яті з автоматичним визначенням користувача
- 5 рівень активності
- Збільшена максимальна вага: 200 кг
- Поверхня з надміцного безпечного скла (8 мм)
- Висота цифри: 35 мм
- Сучасний чорний дисплей формату XL: 52 x 119 мм
- Просте керування за допомогою кнопок
- Безплатний застосунок «beurer HealthManager Pro»
- Автоматичне передавання даних через Bluetooth® після відкриття програми
| Розмір цифр | 35 мм |
|---|---|
| Коштовна маса | Да |
| Індикація жирової маси тіла | Да |
| Індикація частки вологи в організмі | Да |
| Кількість комірок пам'яті результатів вимірювання | 30 |
| Індикація відсотка м'язової тканини | Да |
| Сенсорне керування | Да |
| Максимальна вага/крок шкали | 200 кг/100 г/0,1%/1 Ккал |
| Опорна поверхня з безпечного скла | Да |
| Одиниці виміру | кг/фунти/стоуни |
| Мобільний застосунок | Так |
| Великий дисплей розміру XL | Так |
| Компактна конструкція | Немає |
| Розмір XL | Да |
| Розмір XXL | Немає |
| Калорії, активний метаболізм | Да |
| Батарейки | Три батарейки AAA на 1,5 В |
| сумісність зі смартфоном | iOS 14.0 та Android™ 8.0 и выше, с Bluetooth® 4.2 |
| Назва приладу | Ваги діагностичні |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 31 x 31 x 2.8 см |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 36,2 x 35,4 x 4,3 см |
| Технологія з'єднання | Bluetooth® |
| Автоматичне вимкнення | Так |
| Покриття | Платформа з міцного скла |
| П'ять рівнів активності | Да |
| Підсвітка дисплея | Да |
| Розрахунок ІМТ | Да |
| Технологія вмикання | Quick start |
| Розміри опорної поверхні | 31 x 31 см |
| Інтерпретація | Да |
| Калорії, основний метаболізм | Да |
| Вага приладу (кг) | 2,18 |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 2,6 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 577 ₴





