Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Скляні підлогові ваги з функцією голосових повідомлень. Дають змогу почути результати зважування, гучність регулюється. Велика платформа ваг, сповіщає про ввімкнення вібрацій.
Основні характеристики
- П'ять мов: D, GB, F, ES, RUS
- Регульована гучність, можливість вимкнути голосову інформацію
- Оригінальний дизайн
- Стильна синя підсвітка
- Велика опорна поверхня
- Чотири комірки пам'яті — зручне зберігання і відтворення останнього результату
- Технологія увімкнення: Вібраційний сигнал
- Автоматичне вимкнення, індикація перевантаження
- Розмір цифр: 33 мм
| Мобільний застосунок | Немає |
|---|---|
| Сигнал тривоги | Да |
| Інтелектуальна світлодіодна підсвітка | Да |
| Поверхня, на якій не залишаються сліди від пальців | Немає |
| 8-міліметрове небитке скло | Немає |
| Великий дисплей розміру XL | Немає |
| Розмір цифр | 33 мм |
| Одиниці виміру | кг/фунти/стоуни |
| Максимальна вага/крок шкали | 150 кг/100 г |
| Розміри опорної поверхні | 28 x 34 см |
| Технологія вмикання | Вібраційний сигнал |
| Підсвітка дисплея | Да |
| Технологія з'єднання | Немає |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 5,2 х 37,5 х 45 см |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 2,3 х 35 х 34 см |
| Назва приладу | Скляні ваги |
| сумісність зі смартфоном | Немає |
| Батарейки | Три батарейки AAA на 1,5 В |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Вага приладу (кг) | 1,95 |
| Розміри приладу в пакованні | 37,5 х 45 х 5,2 см |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 2,38 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 212 ₴


