Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Скляні підлогові ваги з яскравим кольоровим фотодруком. Приємний дизайн із дисплеєм, що зникає, який з'являється у разі вимірювання ваги. Сучасний точково-матричний індикатор, технологія вмикання — швидкий старт.
Основні характеристики
- Невидимий дисплей: з'являється тільки в процесі вимірювання
- Сучасний точково-матричний індикатор
- Платформа з міцного скла
- Висота цифр: 27 мм
- Автоматичне увімкнення і вимкнення
- Індикація перевантаження
| Мобільний застосунок | Немає |
|---|---|
| Сигнал тривоги | Немає |
| Інтелектуальна світлодіодна підсвітка | Да |
| Поверхня, на якій не залишаються сліди від пальців | Немає |
| 8-міліметрове небитке скло | Немає |
| Великий дисплей розміру XL | Немає |
| Розмір цифр | 27 мм |
| Одиниці виміру | кг/фунти/стоуни |
| Максимальна вага/крок шкали | 180 кг/100 г |
| Розміри опорної поверхні | 30 x 30 см |
| Технологія вмикання | Quick Start |
| Підсвітка дисплея | Немає |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 3,5 х 32,7 х 31,5 см |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 2,4 х 30 х 30 см |
| Назва приладу | Скляні ваги |
| сумісність зі смартфоном | Немає |
| Батарейки | Три батарейки ААА 1,5 В |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Вага приладу (кг) | 1,5 |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 1,79 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴




