Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Підлогові ваги з елегантною скляною вставкою. Для контролю маси тіла. Великий РК-дисплей для максимально зручного контролю результатів зважування.
Основні характеристики
- Великий зручний дисплей
- Особливо великий РК-дисплей
- Зручна опорна поверхня з пластику
- Декоративний елемент — скляна вставка
- Технологія вмикання: Quick Start
- Автоматичне вимкнення, індикація перевантаження
- Максимальна вага: 180 кг
- Розмір цифр: 47 мм
| Мобільний застосунок | Немає |
|---|---|
| Сигнал тривоги | Немає |
| Інтелектуальна світлодіодна підсвітка | Немає |
| Поверхня, на якій не залишаються сліди від пальців | Немає |
| 8-міліметрове небитке скло | Немає |
| Великий дисплей розміру XL | XXL |
| Розмір цифр | 47 мм |
| Одиниці виміру | кг/фунти/стоуни |
| Максимальна вага/крок шкали | 180 кг/100 г |
| Розміри опорної поверхні | 30,5 x 30,5 см |
| Технологія вмикання | Quick Start |
| Підсвітка дисплея | Немає |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 4 х 33 х 33 см |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 2,2 х 30,5 х 30,5 см |
| Назва приладу | Підлогові ваги |
| сумісність зі смартфоном | Немає |
| Батарейки | Одна батарейка CR2032 на 3 В |
| Матеріал | Пластик, скляна вставка |
| Вага приладу (кг) | 1,71 |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 1,91 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 644 ₴


