Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Підлогові ваги з приємною безпечною прогумованою поверхнею. Ціна поділки 50 г для найточнішого визначення ваги. Елегантний корпус із неіржавкої сталі та стильний чорний дисплей із підсвіткою.
Основні характеристики
- Комфортна й безпечна опорна поверхня з гумовим покриттям
- Чорний дисплей із підсвіткою
- Чорний РК-дисплей із підсвіткою
- Ошатний елегантний корпус із неіржавкої сталі
- Технологія вмикання: Quick Start
- Автоматичне вимкнення, індикація перевантаження
- Максимальна вага: 180 кг
- Розмір цифр: 33 мм
| Мобільний застосунок | Немає |
|---|---|
| Сигнал тривоги | Немає |
| Інтелектуальна світлодіодна підсвітка | Немає |
| Поверхня, на якій не залишаються сліди від пальців | Немає |
| 8-міліметрове небитке скло | Немає |
| Великий дисплей розміру XL | Немає |
| Розмір цифр | 33 мм |
| Одиниці виміру | кг/фунти/стоуни |
| Максимальна вага/крок шкали | 180 кг/50 г |
| Розміри опорної поверхні | 30 x 30 см |
| Технологія вмикання | Quick Start |
| Підсвітка дисплея | Да |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 4,2 х 34 х 33,5 см |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 2,1 х 30 х 30 см |
| Назва приладу | Підлогові ваги |
| сумісність зі смартфоном | Немає |
| Батарейки | Три батарейки AAA на 1,5 В |
| Матеріал | Пластик, платформа з Soft Grip, накладка з неіржавкої сталі |
| Вага приладу (кг) | 1,38 |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 1,63 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 977 ₴


