Киев, ул. Сечевых Стрельцов, 3 (Офис), Киев, Украина
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Описание товара
Надійні скляні ваги в компактному дизайні, забезпечує точні результати вимірювань. Функція швидкого старту та автоматичного вимкнення полегшує використання. Елегантне дзеркальне оздоблення по краям. Максимальна вага 150 кг.
Основні характеристики
- Опорна поверхня із безпечного скла
- Компактний розмір: 27 x 26 x 1,8 см
- Розмір дисплею: 49 x 25 мм
- Розмір цифри: 22 мм
- Деталізований дзеркальний край
- РК-дисплей, який легко очищається
- Одиниці вимірювання: кг, фунтами, ст
- Технологія включення: Швидкий старт
- Автоматичне відключення, індикатор перевантаження
- Максимальна вага: 150 кг
- Крок шкали: 100 г
- Живлення: 1 батарейка CR2032 3 В в комплекті
| Мобильное приложение | ні |
|---|---|
| Сигнал тревоги | Нет |
| Интеллектуальная светодиодная подсветка | Нет |
| Поверхность, на которой не остаются следы от пальцев | Нет |
| 8-миллиметровое небьющееся стекло | Да |
| Размер цифр | 22 мм |
| Единицы измерения | кг, фунтами, ст |
| Максимальный вес/шаг шкалы | 150 кг/ 100 г |
| Размеры опорной поверхности | 27 x 26 |
| Технология включения | Швидкий старт |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Название прибора | Підлогові ваги |
| совместимость со смартфоном | ні |
| Батарейки | 1 батарейка CR2032 3 В |
| Материал | міцне скло |
| Вес прибора (кг) | 1 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Beurer |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 917 ₴



