Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Скляні ваги з малюнком, великим РК-дисплеєм і автоматичним вимиканням. Імітація мозаїки — цікавий акцент у оформленні ванної кімнати.
Основні характеристики
- Дисплей з синьою підсвіткою
- Фотодрук з ефектом мозаїки
- Великий РК-дисплей з білою підсвіткою
- Фотодрук
- Технологія вмикання: Quick Start
- Автоматичне вимкнення, індикація перевантаження
- Розмір цифр: 40 мм
| Мобільний застосунок | Немає |
|---|---|
| Сигнал тривоги | Немає |
| Інтелектуальна світлодіодна підсвітка | Немає |
| Поверхня, на якій не залишаються сліди від пальців | Немає |
| 8-міліметрове небитке скло | Н/Д |
| Великий дисплей розміру XL | Да |
| Розмір цифр | 40 мм |
| Одиниці виміру | кг/фунти/стоуни |
| Максимальна вага/крок шкали | 150 кг/100 г |
| Розміри опорної поверхні | 30 x 30 |
| Технологія вмикання | Quick Start |
| Підсвітка дисплея | Да |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 30 х 30 х 1,9 |
| Назва приладу | Скляні ваги |
| Батарейки | Дві батарейки CR2032 на 3 В |
| Матеріал | скло |
| Вага приладу (кг) | 1,56 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴




