Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Масажна накидка шіацу на сидінні для глибокого 3D-масажу спини та шиї. З функцією заспокійливого тепла, двома рівнями швидкості та трьома зонами масажу. Ергономічна форма сидіння та його підігрівання.
Основні характеристики
- Глибокий масаж спини
- Масаж шіацу для зони шиї з регулюванням висоти
- Точковий масаж
- Заспокійливий роликовий масаж
- Додаткова функція світлового та теплового впливу
- Підігрів сидіння
- Два масажні пальці, що обертаються, для масажу шіацу в зоні шиї
- Чотири масажні головки шіацу з технологією тривимірного обертання
- Рух уздовж хребта
- Три окремо активовані зони масажу
- Два режими швидкості
- Мийна поверхня з ефектом шкіри (поліуретан)
- Сітчастий чохол подушки, придатний для прання за 40 °C
- Поліуретановий чохол спинки, що миється.
- Просте керування за допомогою механічного перемикача
- Анатомічне сидіння-ківш
- Зручний гачок для підвісного зберігання
- Підходить для будь-яких сидінь достатньої глибини зі спинкою
- Міцний каркас накидки в спинці
- Практична застібка на липучках
- Функція таймера: 5/10/15 хвилин
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 45 x 15,8 x 82 (спина 46 x 82 см, сидіння 44 x 38 см) |
|---|---|
| Масажні пальці | 2 |
| Поплескувальний масаж | Немає |
| Обертання за годинниковою стрілкою/проти годинникової стрілки | Да |
| Знімний чохол | Да |
| М'яке заспокійливе тепло | Да |
| Масаж шіацу | Да |
| Функція таймера | 5/10/15 хвилин |
| Розміри виробу, поверхня для сидіння | 44 x 38 см |
| Розміри виробу, спинка | 46 x 82 см |
| Поверхня | Поліуретан, чохол із сітки |
| Кількість програм масажу | 1 |
| Чохол можна прати в машині | Да |
| Світловий та тепловий вплив | Да |
| Автомобільний адаптер | Немає |
| Кількість масажних головок | 4 |
| Потужність | 48 Вт |
| Автоматичне вимкнення | за 15 хвилин |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 25,5х82х47,5 |
| Назва приладу | Масажна накидка |
| Вага приладу (кг) | 7,3 |
| Живлення | от сети |
| Розміри приладу в пакованні | 25,5х82х47,5 см |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 8,61 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 700 ₴







