Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Накидка на сидіння з масажем шіацу. Знімає напруження та розслабляє м'язи спини та шиї. Масажні головки обертаються, даруючи відчуття глибокого інтенсивного масажу. Регулюється напрямок обертання, висота, функція нагрівання.
Основні характеристики
- Комфорна накидка на сидіння для шіацу-масажу спини та шиї
- Регулювання масажної зони за висотою користувача
- Додаткові два масажні пальчики для шіацу масажу шиї
- Чотири головки, що обертаються й перекочуються, для масажу спини
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | спина: 43х82, сидіння: 38 x 39 x 2 |
|---|---|
| Масажні пальці | 2 |
| Поплескувальний масаж | Немає |
| Обертання за годинниковою стрілкою/проти годинникової стрілки | Да |
| Знімний чохол | Да |
| М'яке заспокійливе тепло | Да |
| Масаж шіацу | Да |
| Функція таймера | на 5/10/15 минут |
| Розміри виробу, поверхня для сидіння | 38 x 39 см |
| Розміри виробу, спинка | 43 х 82 см |
| Поверхня | «Повітропроникна» сітчаста тканина |
| Кількість програм масажу | 4 |
| Чохол можна прати в машині | Да |
| Світловий та тепловий вплив | Да |
| Автомобільний адаптер | Немає |
| Кількість масажних головок | 6 |
| Потужність | 42 Вт |
| Автоматичне вимкнення | за 15 хвилин |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 83 х 19,1 х 46,5 см |
| Назва приладу | Масажна накидка шіацу на сидіння |
| Вага приладу (кг) | 5,4 |
| Живлення | От сети |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 6,83 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 900 ₴





