Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Масажна компресійна накидка на сидіння 3 в 1 — шіацу, компресійний і точковий масаж. Покращує самопочуття, розслабляє шию, спину, таз. Має зручну ергономічну форму сидіння, що миється чохол.
Основні характеристики
- Масаж глибокого впливу 3 в 1 — шіацу, пневматичний і точковий масаж
- Заспокійливий масаж шиї
- Додаткова функція світлового та теплового впливу
- чохол, що миється, для спини та шиї
- Два масажні пальці, що обертаються, для масажу шіацу зони шиї
- Чотири попарно обертові масажні головки
- Пневматичний масаж в зоні талії й стегон
- Рух уздовж хребта
- Три окремі активувані зони масажу
- Три рівні інтенсивності пневматичного впливу
- Мийна поверхня з ефектом шкіри (поліуретан)
- Сітку та велюровий чохол подушки та спинки можна прати за 40 °C
- Просте керування за допомогою механічного перемикача
- Анатомічне сидіння-ківш
- Зручний гачок для підвісного зберігання
- Підходить для будь-яких сидінь достатньої глибини зі спинкою
- Міцний чохол в зоні спини
- Кріплення на застібці-липучці
- Таймер на 5/10/15 хвилин
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | спина: 82х57х17, сидіння: 40х57х3 |
|---|---|
| Масажні пальці | 2 |
| Поплескувальний масаж | Немає |
| Обертання за годинниковою стрілкою/проти годинникової стрілки | Да |
| Знімний чохол | Да |
| М'яке заспокійливе тепло | Да |
| Масаж шіацу | Да |
| Функція таймера | 5/10/15 хвилин |
| Розміри виробу, поверхня для сидіння | 40 x 57 x 3 см |
| Розміри виробу, спинка | 82 x 57 x 17 см |
| Поверхня | Поліуретан, чохли із сітки Mesh і велюру |
| Кількість програм масажу | 1 |
| Чохол можна прати в машині | Да |
| Світловий та тепловий вплив | Да |
| Автомобільний адаптер | Немає |
| Кількість масажних головок | 4 |
| Потужність | 35 Вт |
| Автоматичне вимкнення | за 15 хвилин |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 82,5 х 20 х 50 см |
| Назва приладу | Компресійна накладка на сидіння для масажу шіацу |
| Вага приладу (кг) | 6,5 |
| Живлення | От сети |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 8,6 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 700 ₴




