Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Масажна накидка на сидіння з функцією нагрівання. Позитивно впливає на м'язи, розслабляє тіло. Приємний масаж шіацу для спини з вибором зони впливу. Компактна та дуже легка модель накидки, з тонким каркасом для спини.
Основні характеристики
- Під'єднувана функція підсвічування й підігрівання
- Функція встановлення таймера (на 5/10/15 хвилин)
- Автоматичне вимкнення після 15 хвилин
- Просте обслуговування за допомогою ручного вимикача
- Можливість вибору масажної зони (верхній або нижній відділ спини, вся спина)
- Дуже тонкий каркас для спини 3,2 см
- Дуже легка накидка на сидіння
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 71х39х3 (спинка 70,5 x 41,5, сидіння 38 x 39) |
|---|---|
| Масажні пальці | Немає |
| Поплескувальний масаж | Немає |
| Обертання за годинниковою стрілкою/проти годинникової стрілки | Немає |
| Знімний чохол | Да |
| М'яке заспокійливе тепло | Да |
| Масаж шіацу | Да |
| Функція таймера | на 5/10/15 минут |
| Розміри виробу, поверхня для сидіння | 38 x 39 см |
| Розміри виробу, спинка | 70,5 x 41,5 см |
| Поверхня | Поліуретан, чохли з велюру |
| Кількість програм масажу | 1 |
| Чохол можна прати в машині | Да |
| Світловий та тепловий вплив | Да |
| Автомобільний адаптер | Немає |
| Кількість масажних головок | 4 |
| Потужність | 18 Вт |
| Автоматичне вимкнення | за 15 хвилин |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 42 х 71,5 х 11,8 см |
| Назва приладу | Масажна накидка шіацу на сидіння |
| Вага приладу (кг) | 3,2 |
| Живлення | От сети |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 3,8 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 100 ₴




