Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Мінімасажер для спа-процедур. Водонепроникний прилад для пілінгу та м'якого масажу в душі. У комплекті двостороння насадка для пілінгу, з бавовни та люфи.
Основні характеристики
- Водостійкий масажер із режимом пілінгу
- Делікатний вібраційний масаж
- 12 масажних головок
- Ідеально для спини, шиї, рук і ніг
- Водостійка конструкція — підходить для використання у ванній і під душем
- Двостороння насадка для пілінгу — з люфи та м'якої бавовняної тканини
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 10 х 7,5 х 8,5 см |
|---|---|
| Під'єднується до смартфона | Немає |
| Інтенсивність масажу | Делікатний |
| Світлодіодна підсвітка | Немає |
| Матеріал підкладки | Насадка для пілінгу з м'якої повітропроникної бавовни |
| Тип масажу | Вібраційний масаж |
| Зігрівальне інфрачервоне випромінювання | Немає |
| Кількість масажних насадок | Двостороння насадка для пілінгу: люфа та м'яка бавовна |
| Комплектація | Мінімасажер Двостороння насадка (люфа/бавовна) 2 батарейки типу ААА |
| Вага приладу (кг) | 0,222 |
| Потужність | 100-110 Вт |
| Кількість функціональних режимів | 1 |
| Водонепроникна конструкція | Да |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 11,5 х 10 х 9,5 см |
| Назва приладу | Мінімасажер для спа-процедур |
| Живлення | 2 батарейки ААА 1.5 В |
| Медичний прилад | Немає |
| Розміри приладу в пакованні | 11,5 х 10 х 9,5 см |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 0,3 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






