Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Електричне простирадло невеликого розміру. Розслаблює м'язи, покращує якість сну. Верхня сторона з бавовни, що дихає, низ — нетканий матеріал.
Основні характеристики
- Повітропроникний матеріал
- Три режими температури
- Система безпеки Beurer (BSS)
- Зображення температури з підсвіткою
- Знімний перемикач
- Матеріал верху: бавовна; матеріал підкладки: фліс
- Ручне прання
- OEKO-TEX 100
| Роздільне налаштування зон обігрівання | Немає |
|---|---|
| Сертифікат якості OEKO-TEX | Да |
| Автоматичне перемикання режиму | Немає |
| Окреме обігрівання в зоні ніг | Немає |
| Функція таймера | Немає |
| Швидке нагрівання | Немає |
| М'яка плюшева тканина | Немає |
| Для 2 осіб | Немає |
| Екоконтроль | Немає |
| сумісність зі смартфоном | Немає |
| Під'єднується до смартфона | Немає |
| Сумісність із застосунком Beurer CosyNight | Немає |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Мобільний застосунок | Немає |
| Назва приладу | Електричне простирадло |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 130 х 75 х 1 см |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 38 х 11 х 32,5 см |
| Автоматичне вимкнення | Немає |
| Потужність | 50 Вт |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Повітропроникний матеріал | Да |
| Інформаційний дисплей із підсвіткою | Немає |
| Світлова індикація перемикання | Да |
| Система безпеки Beurer | Да |
| Можна прати вручну | Да |
| Можливість машинного прання | Да |
| Матеріал | Верхня сторона — бавовна, нижня сторона — фліс |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 1,2 |
| Вага приладу (кг) | 0,84 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 419 ₴






