Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Жіноча бритва для м'якої та шовковистої шкіри. Гнучка гіпоалергенна головка ідеально прилягає до шкіри. Абсолютна гладкість і жодного подразнення. Прилад підходить для вологого та сухого гоління. У комплекті насадка для пілінгу, яка запобігає вростанню волосся.
Основні характеристики
- Вбудований світлодіод
- Водостійка конструкція (IPX 7)
- В комплект входить насадка для пілінгу
- Підходить для вологого та сухого гоління
- Вбудований тример
- Кнопка увімкнення з підсвіткою
- Гіпоалергенна насадка для гоління (без вмісту нікелю)
- Гнучка робоча поверхня
- Функція швидкого заряджання
- Індикатор рівня заряду батареї
- В комплект входить щітка для очищення, дві насадки-гребенці (4/8 мм), крючок для душа
- Питание от акумуляторної батареї
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 15 х 5 х 4 см |
|---|---|
| Гіпоалергенні матеріали | Да |
| Насадка для пілінгу | Да |
| Функція швидкого заряджання | Да |
| Світлодіодна підсвітка | Да |
| 2 швидкісні режими | Немає |
| Комплектація | Бритва Захисний ковпачок Насадка для пілінгу 2 x знімні насадки Зарядний пристрій Мережевий адаптер Щітка для очищення Інструкція із застосування |
| Для вологого та сухого оброблення | Да |
| Живлення | От акумуляторної батареї |
| Насадки | для пілінгу, 2 насадки-гребіньки (4/8 мм) |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 20 x 17,5 x 7 см |
| Назва приладу | Електробритва жіноча |
| Вага приладу (кг) | 0,26 |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 0,5 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Тип приладу | Електробритва |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 929 ₴











