Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Електрична щітка для тіла ніжно та ретельно очищає шкіру. У комплекті універсальна насадка для всіх типів шкіри та насадка для м'якого пілінгу. Щітку можна використовувати під душем, вона водонепроникна. Зручна ручка дає змогу самостійно дотягуватися до спини.
Основні характеристики
- З ручкою для зручності у використанні, зокрема на спині
- З двома насадками для ґрунтовного впливу щітки
- Водонепроникна (IPX 7) — можна використовувати в душі та під час прийняття ванни
- Ретельне очищення для відчутно ніжної та сяйної шкіри
- Двоступеневе обертання
- Два ступені швидкості
- Насадка щітки знімається для легкого очищення
- 2 насадки щітки: для всіх типів шкіри та глибокого пілінгу
- Працює від батарейок
| Назва приладу | Щітка для тіла |
|---|---|
| Під'єднується до смартфона | Немає |
| Технологія іонізації | Немає |
| Дисплей | Ні |
| Комплектація | Щітка для тіла 4 батарейки типу AA Насадка для очищення Насадка для пілінгу Інструкція із застосування |
| Водостійка конструкція | Да |
| Кількість режимів швидкості | 2 |
| Функція | Обертання |
| Світлова індикація режиму роботи | Да |
| Живлення | От батарейок |
| Насадки | 2 |
| Автоматичне вимкнення | Немає |
| Таймер | Немає |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 13 х 41,5 х 8,6 см |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 40,5 х 10 х 8,2 см |
| Батарейки | 4 батарейки AA на 1,5 В |
| Вага приладу (кг) | 0,33 |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 0,8 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 577 ₴






