Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Фен для волосся із сучасним дизайном. Швидко та дбайливо сушить волосся, має три режими температури. Висока потужність — 2400 Вт.
Основні характеристики
- Сучасний дизайн, високоякісне оздоблення під хром
- Потужність 2400 Вт
- Три режими температури
- Два налаштування вентилятора
- Режим подавання холодного повітря для укладання волосся
- Автоматичний захист від перегрівання
- Зручна петля для підвішування
- Легке очищення завдяки знімному захисному фільтру
- Вузьке сопло для професійного сушіння
- М'яка на дотик поверхня
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 27,2 х 22 х 9 см |
|---|---|
| Зручна складана ручка | Немає |
| Покриття Soft Touch | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Напруга | 220–240 В |
| Вага приладу (кг) | 0,61 |
| Кількість режимів швидкості | 5 (3 рівні нагрівання, 2 рівні потужності вентилятора) |
| Потужність | 2400 Вт |
| Функція іонізації | Немає |
| Кількість функціональних режимів | Три режими температури та два налаштування вентилятора |
| Насадки | 1 |
| Кабель із шарнірним кріпленням | Немає |
| Фіксований режим подавання холодного повітря | Немає |
| Знімний захисний фільтр | Да |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 28,5 х 23 х 10 см |
| Назва приладу | Фен |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 0,87 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Фен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴


