Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Випрямляч для професійного укладання. Функція захисту волосся й іонізації оберігає здорове волосся й надає йому розкішного блиску. Випрямляч із функцією пам'яті запам'ятовує налаштування температури. Нагрівальні пластини не стягують волосся, випрямляють волосся за один прохід.
Основні характеристики
- Триступенева функція іонізації — технологія іонізації з трьома налаштуваннями для укладання та надання волоссю розкішного блиску
- Титанове покриття захищає волосся
- Інтелектуальна світлодіодна підсвітка — загоряється тільки в час роботи
- Функція захисту оберігає волосся і піклується про підтримці їх кольору та блиску
- Температура регулюється в діапазоні 120-200 °C у зависимости от типу волосся
- Функція збереження температурних налаштувань
- Підпружинені гарячі пластини ефективно випрямляють волосся за один прохід
- Швидке нагрівання — миттєва готовність до роботи
- Світлодіодна індикація
- Автоматичне безпечне вимикання
- Завдяки шарніру з радіусом дії 360° випрямляч легко повертати, не перекручуючи дріт
- Зручна петля для підвішування
- Система фіксації пластин для зручності зберігання і транспортування
- Кнопка фіксації заданої температури
- Термостійкий пакет для зберігання
| Назва приладу | Випрямляч для волосся |
|---|---|
| Інтелектуальний РК-дисплей | Да |
| Світлодіодний індикатор | Да |
| Турмалінове покриття | Немає |
| Технологія іонізації | Да |
| Покриття Soft Touch | Немає |
| Технологія активних пластин | Да |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кнопка фіксації температурного режиму | Да |
| Напруга | 110–240 Вт |
| Потужність | 45 Вт |
| Дріт із шарнірним кріпленням | Да |
| Функція іонізації | Да |
| Індикація режиму роботи | Да |
| Живлення | От електричної мережі |
| Покриття | Титан |
| Автоматичне вимкнення | за 30 хвилин |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 6,5 x 39,5 x 12,5 см |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 31 x 3,2 x 3,8 см |
| Вага приладу (кг) | 0,4 |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 0,72 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 254 ₴



