Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Щипці для завивання волосся із захисним покриттям. Для швидкого та легкого накручування локонів і хвиль. Багатоступеневий контроль температури з РК-індикатором, миттєва готовність до використання.
Основні характеристики
- Об'ємні, класичні або м'які хвилі та локони одним легким рухом
- Регулятор температури з РК-дисплеєм
- Покриття з кераміки та кристалічного турмаліну для делікатного укладання
- Температура регулюється в діапазоні 100–200 °C залежно від типу волосся
- Швидке нагрівання — миттєва готовність до роботи
- Автоматичне безпечне вимикання
- Завдяки шарніру з радіусом дії 360° випрямляч легко повертати, не перекручуючи дріт
- Зручна петля для підвішування
- Кнопка фіксації температурного режиму
- М'яка на дотик поверхня
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 28 x 4,2 x 4,7 см |
|---|---|
| Світлодіодний індикатор | Немає |
| Покриття Soft Touch | Да |
| Кількість температурних режимів | 3 (100–200 °C) |
| Кнопка фіксації температурного режиму | Да |
| Діаметр щипців | не призначений |
| Напруга | 100–240 В |
| Потужність | 35–40 Вт |
| Дріт із шарнірним кріпленням | Да |
| Покриття | Покриття з кераміки та кристалічної турмаліну |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 10 х 35 х 5 см |
| Назва приладу | Щипці для завивання волосся |
| Комплектація | Прибор для завивки волос Інструкція із застосування |
| Вага приладу (кг) | 0,337 |
| Розміри приладу в пакованні | 10 х 35 х 5 см |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 0,5 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Тип | Плойки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴



