Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Компактний фен для комфортних поїздок і подорожей. Професійне сушіння й укладання волосся в будь-яких умовах. Вбудована функція іонізації для м'якого та блискучого волосся, три режими гарячого та холодного повітря. У комплекті практична сумка для зберігання.
Основні характеристики
- Світлодіодний індикатор вентилятора та тепла
- Функція іонізації для м'якого та блискучого волосся
- Потужність 1600-2000 Вт
- Сучасний дизайн і компактний розмір
- Петля для підвішування для практичного зберігання
- Три ступені нагрівання та потужності вентилятора, включно з функцією подавання холодного повітря
- Насадка для укладання
- Практичний мішок для зберігання
| 13,1 x 8,5 x 26,6 см | |
| Зручна складана ручка | Немає |
|---|---|
| Покриття Soft Touch | Немає |
| Захист від перегрівання | Да |
| Напруга | 220–240 В |
| Вага приладу (кг) | 0,56 |
| Кількість режимів швидкості | 6 |
| Потужність | 1600–2000 Вт |
| Функція іонізації | Да |
| Кількість функціональних режимів | Три ступені нагрівання та потужності вентилятора, включно з функцією подавання холодного повітря |
| Насадки | 1 |
| Кабель із шарнірним кріпленням | Немає |
| Фіксований режим подавання холодного повітря | Немає |
| Знімний захисний фільтр | Да |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 22 x 9 x 33 см |
| Назва приладу | Фен |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 0,92 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Тип | Фен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 877 ₴





