Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Дорожній компактний фен зі складаною ручкою. Ідеальний варіант для поїздок, професійне сушіння та укладання в будь-яких умовах. Вбудована функція іонізації для розкішного блиску волосся.
Основні характеристики
- Невеликі розміри — зручна складана ручка
- Вбудована функція іонізації
- Потужність 1600 Вт
- Два режими температури
- Два налаштування вентилятора
- Режим подавання холодного повітря для укладання волосся Автоматичний захист від перегрівання
- Зручна петля для підвішування
- Перемикач напруги 100-120/220–240 У (1200/1600 Вт) для використання в різних регіонах
- Легке очищення завдяки знімному захисному фільтру
- Вузьке сопло для професійного сушіння
- М'яка на дотик поверхня
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 25,9 x 8 x 15,6 см |
|---|---|
| Зручна складана ручка | Да |
| Покриття Soft Touch | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Напруга | 100-120/220-240 В |
| Вага приладу (кг) | 0,43 |
| Кількість режимів швидкості | 4 (2 рівні нагрівання, 2 рівні потужності вентилятора) |
| Потужність | 1200/1600 Вт |
| Функція іонізації | Да |
| Кількість функціональних режимів | Два режими температури та два налаштування вентилятора |
| Насадки | 1 |
| Кабель із шарнірним кріпленням | Немає |
| Фіксований режим подавання холодного повітря | Немає |
| Знімний захисний фільтр | Да |
| Розмір в упаковці (ВхШхГ) (см) | 23,5 х 13 х 9 см |
| Назва приладу | Дорожній фен |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 0,59 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Тип | Фен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 319 ₴





