Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Випрямляч для волосся Бойрер дбайливо й безпечно вкладе волосся. Багатоступеневий контроль температури дає змогу підібрати оптимальний режим для свого типу волосся. Керамічне покриття з кератином і кристалами турмаліну захищає волосся від перегрівання, заломів і посічених кінчиків.
Основні характеристики
- Керамічне покриття з кератином для слухняного волосся
- Світлодіодний дисплей для індикації настроювання температури
- Багатоступеневий контроль температури (120-220 °C)
- Нагрівальні пластини з пружинною опорою
- Блокування кнопок
- Індикатор готовності до роботи
- Автоматичне вимкнення через 30 хвилин
- Фіксатор для транспортування
- Потужність 42-52 Вт
| Назва приладу | Випрямляч для волосся |
|---|---|
| Інтелектуальний РК-дисплей | Да |
| Світлодіодний індикатор | Да |
| Турмалінове покриття | Немає |
| Технологія іонізації | Немає |
| Покриття Soft Touch | Да |
| Технологія активних пластин | Немає |
| Кількість температурних режимів | Багатоступеневий контроль температури (120-220 °C) |
| Кнопка фіксації температурного режиму | Немає |
| Напруга | 100–240 В |
| Потужність | 42-52 Вт |
| Дріт із шарнірним кріпленням | Да |
| Функція іонізації | Немає |
| Індикація режиму роботи | Да |
| Живлення | от сети |
| Покриття | Кератиново-керамічне покриття |
| Автоматичне вимкнення | Да |
| Розмір приладу (ВхШхГ) (см) | 29,3 x 3,2 x 3,4 см |
| Вага приладу (кг) | 0,345 |
| Розміри приладу в пакованні | 8,6 x 35,4 x 5,6 |
| Вага приладу в пакованні (кг) | 0,483 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 827 ₴



