
Автоматичний точний тонометр на зап'ястку. Професійний компактний апарат із пам'яттю для вимірювання пульсу
- Немає в наявності
- Код: U60E
699 ₴
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
Компактний автоматичний тонометр для використання вдома та в медустанні
1 Ідеальний для літніх людей, зручний тонометр медичного класу забезпечує високоточні показання
2 У дорозі такий тонометр стане надійним помічником, даючи змогу регулярно контролювати стан здоров'я
3 Багатофункціональний і надійний тонометр, який не допускає похибки
4 Гарантія на тонометр (не на манжету) від виробника ALPHAMED 7 років
Сертифікований електричний зап'ястковий тонометр:
- Забезпечує точні та надійні показники — навіть після тривалого користування.
- Ідентифікує результат вимірювання щодо шкали ризику відповідно до класифікації ВООЗ.
- Користувацька пам'ять для двох осіб.
- Великий РК-дисплей із підсвіткою для зручного читання даних, зручний для людей із поганим зором.
- У комплекті є футляр для зберігання і транспортування тонометра, який також слугує підставкою під руку.
- На екрані зображається точна інформація про поточний артеріальний тиск і пульс, точну дату вимірювання (час, місяць, день).
- Автоматичне стиснення манжети та декомпресія. Зручна універсальна манжета розміром 13.5х21.5 см.
- Автоматичне вимкнення у разі бездіяльності через три хвилини після використання.
- Довговічний і економічний тонометр — до 300 вимірювань на одному комплекті батарейок.
- Тонометр на зап'ястку пройшов усі необхідні перевірки CE, ISO, BSCI, ROHS, що підтверджує його якість і безпеку.
.
Особливості компактного тонометра на зап'ястку U60E
Кнопка увімкнення, автоматичне вимикання через 3 хвилини.
Тонометр зображає на дисплеї рік/місяць/день/хвилину.
Пам'ять для двох осіб по 90 значень кожна.
Вимірювання систолічного тиску, діастолічного тиску та частоти пульсу.
Тонометр на зап'ястку ідеально підходить для літніх людей
Для людей віком та з ослабленим зором необхідний тонометр із великим екраном і великими контрастними символами.
Зап'ястковий тонометр від ALPHAMED допоможе гіпертонікам постійно контролювати свій тиск. До того ж він ідеальний для повних людей з об'ємними плечима (артерії на зап'ястках тонша, ніж плечова артерія). Вимірювання тиску під час нагнітання повітря забезпечує найточніший результат, мінімізує дискомфорт і знижує навантаження на судини.
Одна з головних переваг пульсового тонометра U60E — компактний розмір. Люди, які страждають на захворювання серцево-судинної системи, постійно потребують контролю свого стану. Зап'ястковий тонометр може легко поміститися в сумці та вимірювати показники в будь-який час.
Крім цього, трубки в манжеті, на відміну від механічних тонометрів, відсутні.
Ергономічна манжета для обхвату зап'ястка (13,5-21,5 см) забезпечує природне розташування приладу на руці, що сприяє максимально точному результату.
Модель призначена для моніторингу та контролю артеріального тиску двома користувачами. Дані зберігаються у двох окремих відділеннях, і кожен користувач у будь-який момент може переглянути свої показники рівня АТ. Індикатор гіпертонії згідно з ВООЗ дає змогу правильно визначити рівень артеріального тиску.
Якщо під час вимірювання виявлена нерегулярність серцебиття, але результат реалістичний, він виводиться на екран разом з індикатором аритмії.
Економне енергоспоживання — тонометр на зап'ястку має набагато менший об'єм манжети, ніж у плечового, а отже, вимагає набагато менш потужний компресор. Відповідно, енергоспоживання такого компресора менше, одного комплекту батарей зазвичай вистачає на 300 вимірювань.
ПЕРЕВАГИ КОМПАКТНОГО ТОНОМЕТРУ НА ЗАПЛЯСТУ
- використання манжети на зап'ястку замість манжети на плечі знижує навантаження на руку, що особливо важливо для літніх людей і людей із проблемами суглобів;
- забезпечує високу точність вимірювань кров'яного тиску та не вимагають стетоскопа для визначення аускультурного тиску;
- звуковий і візуальний сигнал у разі виявлення аритмії;
- вбудована функція запам'ятовування показників і попередніх вимірювань;
- просте зрозуміле керування всього 2 кнопками;
- можливість використовувати літнім людям без сторонньої допомоги;
- компактність, що робить цей апарат мобільним (його можна покласти в сумку та завжди носити із собою);
- виведення даних на екран виразними символами.
Як користуватися автоматичним тонометром на зап'ястку
Вимірювати тиск зап'ястним тонометром необхідно в абсолютному спокої.
1) Перед вимірюванням посадіть хвилин 5 а краще 10, щоб заспокоїлося серцебиття і дихання.
2) Під час вимірювання сидіть рівно та спокійно, не потискайте під себе ноги.
3) Не діліться, не крутіться, не розминайте шию, не крутіть головою.
4) Простежте, щоб ніщо не тиснуло та не заважало манжеті тонометра.
5) Тонометр надягається на прямо руку, не на манжету сорочки та не поверх одягу.
Одягніть тонометр на руку екраном до себе, так щоб сам прилад розташовувався на внутрішній стороні руки.
Тонометр має бути розташований на 1-1.5 см (приблизно ширина пальця) нижче за зап'ястного згину.
Під час вимірювання рука з тонометром має бути на рівні серця.
Основними показаннями до застосування тонометра на зап'ястку є підвищений артеріальний тиск, серцево-судинні захворювання, потреба регулярного моніторингу кров'яного тиску в літніх людей. Також тонометр на зап'ястку може бути корисний у випадках, коли застосування традиційного тонометра на плечі ускладнене або неможливе, наприклад, у разі ожиріння або наявності інших чинників, що заважають правильному вимірюванню тиску на плечі.
Комплектація
Тонометр, манжета, футляр для зберігання, інструкція українською мовою.
Характеристики
| Метод вимірювання | Осцилометричний |
| Дисплей | РК-цифровий |
| Окружність зап'ястя | 13,5-21,5 см |
| Діапазон вимірювання | Тиск: 0-299 мм рт.ст. Пульс: 40-199 імпульсів/хв |
| Точність вимірювання | Тиск: ±3 мм рт.ст. Пульс: ±5% від показань |
| Автоматичне вимкнення | Через 3 хвилини після використання |
| Робоче середовище | От +5℃ до +40 °C, від 15% до 93% відносної вологості, тиск повітря 86 кПа ~ 106 кПа |
| Середовище зберігання | Від -20 °C до +55 °C Від 10% до 93% відносної вологості, тиск повітря 86 кПа ~ 106 кПа |
| Живлення | 2 батарейки AAA DC.3V |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
|---|---|
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Звукове сповіщення | Так |
| Звуковий сигнал після закінчення виміру | Так |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Кількість блоків пам'яті | 2 |
| Кількість комірок пам'яті | 90 |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Тип живлення | Батарейки |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція календаря | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 96 г |
| Висота | 60.5 мм |
| Довжина | 66.5 мм |
| Ширина | 69.5 мм |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Дорожній футляр | Так |
| Максимальний діапазон вимірювання | 299 мм/рт.ст. |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 мм/рт.ст. |
| Розмір манжети | 13,5-21,5 (см) |
| Тип тонометра | Зап'ястний |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 69.5 х 66.5 х 60.5 мм |
| Гарантія | 7 років від виробника |
| Діапазон вимірювання артеріального тиску, мм рт.ст. | 0-299 мм рт.ст. |
| Діапазон вимірювання пульсу | 40-199 імпульсів/хв |
| Звуковий сигнал | Да |
| Зона вимірювання тиску | Зап'ястя |
| Живлення | Батарейки |
| Розмір манжети, см | 13.5 х 21.5 |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Точність вимірювання артеріального тиску, мм рт.ст. | ±0,4 кПа/±3 мм рт.ст. |
| Точність вимірювання пульсу | ±5% |
| Точність вимірювання пульсу, % від значення | ±5% |
- Ціна: 699 ₴










