
Професійний автоматичний тонометр на зап'ястку, прилад із пам'яттю. Точний і зручний апарат для тиску
- Немає в наявності
- Код: U621
990 ₴
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
Зручний автоматичний тонометр для домашнього та професійного використання
1 Професійний тонометр медичного класу, ідеальний для літніх людей
2 Автоматичний тонометр забезпечує високоточні показання
3 Багатофункціональний і надійний тонометр не дає похибки
4 Гарантія на тонометр (не на манжету) від виробника 7 років
Компактний автоматичний сертифікований тонометр
- Автоматичний тонометр на зап'ястку для вимірювання артеріального тиску та пульсу використовує осцилометричний метод для отримання професійних, швидких і точних результатів.
- Індикатор рівня артеріального тиску. Класифікатор за нормами ВООЗ.
- Пам'ять по 90 вимірювань артеріального тиску та пульсу для двох людей.
- Великий РК-дисплей із підсвіткою для зручного читання даних.
- Зручний футляр для зберігання і транспортування тонометра. Легкий пластиковий футляр також слугує підставкою під руку.
- Показування пори року/місяця/дня.
- Автоматичне стиснення манжета та декомпресія.
- Автоматичне вимкнення через три хвилини після використання для зручної роботи.
- Індикація на дисплеї показує тиск, пульс, останнє значення в пам'яті тонометра, серцебиття і низький заряд батареї.
- Якість і безпека тонометра підтверджують сертифікати якості CE, ISO, BSCI, ROHS.
- Портативність і простота використання.
Особливості компактного тонометра на зап'ястку U621
Кнопка увімкнення, автоматичне вимикання через 3 хвилини.
Тонометр зображає на дисплеї рік/місяць/день/хвилину.
Пам'ять для двох осіб по 90 значень кожна.
Вимірювання систолічного тиску, діастолічного тиску та частоти пульсу.
Переваги зап'ясткового автоматичного тонометра для літніх людей
Тонометр має великий екран із великими контрастними символами, що дуже зручно для людей віком та з ослабленим зором
Точний автоматичний тонометр на зап'ястку необхідний насамперед людям, які страждають на підвищений тиск, яким необхідно часто контролювати його. Саме вимірювання тиску під час нагнітання повітря дає найточніший результат, усуває дискомфорт і знижує навантаження на судини.
Пульсовий тонометр має велику перевагу — компактний розмір. Людина, яка має захворювання серцево-судинної системи, постійно хоче (і має) контролювати свій стан. Тому він може легко покласти в сумку зап'ястковий тонометр, який не займе багато місця, і в будь-який момент — виміряти свої показники. Потрібно всього лише надіти апарат, як годинник, на зап'ястку, натиснути кнопку, після чого розташувати руку на рівні серця й почекати приблизно 30 секунд.
Необхідно враховувати розмір обхвату руки в цій зоні, тому що люди з наявністю зайвої ваги можуть отримати труднощі у використанні такого тонометра.
Ергономічна манжета для обхвату зап'ястка (13,5-21,5 см) забезпечує природне розташування приладу на руці, що сприяє максимально точному результату.
Модель призначена для моніторингу та контролю артеріального тиску двома користувачами. Дані зберігаються у двох окремих відділеннях, і кожен користувач у будь-який момент може переглянути свої показники рівня АТ.
Якщо під час вимірювання виявлена нерегулярність серцебиття, але результат реалістичний, він виводиться на екран разом з індикатором аритмії.
Економне енергоспоживання — тонометр на зап'ястку має набагато менший об'єм манжети, ніж у плечового, а отже, вимагає набагато менш потужний компресор. Відповідно, енергоспоживання такого компресора менше, одного комплекту батарей зазвичай вистачає на 300 вимірювань.
Плюси використання осцилометричного тонометра на зап'ястку
- автоматизоване вимірювання пульсу;
- звуковий і візуальний сигнал у разі виявлення аритмії;
- вбудована функція запам'ятовування показників попередніх вимірювань;
- просте зрозуміле керування;
- можливість використовувати літнім людям без сторонньої допомоги;
- компактність, що робить цей апарат мобільним (його можна покласти в сумку та завжди носити із собою);
- можливість збереження та порівняння результатів вимірювань;
- виведення даних на екран виразними символами.
Як користуватися автоматичним тонометром на зап'ястку
Вимірювати тиск зап'ястним тонометром необхідно в абсолютному спокої.
1) Перед вимірюванням посадіть хвилин 5 а краще 10, щоб заспокоїлося серцебиття і дихання.
2) Під час вимірювання сидіть рівно та спокійно, не потискайте під себе ноги.
3) Не діліться, не крутіться, не розминайте шию, не крутіть головою.
4) Простежте, щоб ніщо не тиснуло та не заважало манжеті тонометра.
5) Тонометр надягається на прямо руку, не на манжету сорочки та не поверх одягу.
6) Надягніть тонометр на руку екраном до себе, так щоб сам прилад розташовувався на внутрішній стороні руки.
7) Тонометр має бути розташований на 1-1.5 см (приблизно ширина пальця) нижче за зап'ястного згину.
8) Під час вимірювання рука з тонометром має бути на рівні серця.
Показання до застосування
- періодичні проблеми з нормальним ритмом серця;
- спостереження перебоїв у роботі серцевого м'яза;
- гіпертензія, гіпотонія;
- схильність до серцево-судинних захворювань.
Комплектація
- Тонометр
- Манжета
- Футляр для зберігання
- Інструкція.
Характеристики
Метод вимірювання осцилометричний;
Дисплей РК-цифровий;
Обхват зап'ястя 13,5-21,5 см
Діапазон вимірювання
Тиск: 0-299 мм рт.ст. Пульс: 40-199 імпульсів/хв;
Точність вимірювання
Тиск: ±3 мм рт.ст. Пульс: ±5% від показань;
Автоматичне вимкнення через 3 хвилини після використання;
Робоче середовище від +5 °C до +40 °C, від 15% до 93% відносної вологості, тиск повітря 86 кПа ~ 106 кПа;
Середовище зберігання від -20 °C до +55 °C Від 10% до 93% відносної вологості, тиск повітря 86 кПа ~ 106 кПа
Живлення 2 батарейки AAA DC.3V.
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
|---|---|
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Звукове сповіщення | Так |
| Звуковий сигнал після закінчення виміру | Так |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Кількість блоків пам'яті | 2 |
| Кількість комірок пам'яті | 90 |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Тип живлення | Батарейки |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція календаря | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 96 г |
| Висота | 60.5 мм |
| Довжина | 66.5 мм |
| Ширина | 69.5 мм |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Дорожній футляр | Так |
| Максимальний діапазон вимірювання | 299 мм/рт.ст. |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 мм/рт.ст. |
| Розмір манжети | 13,5-21,5 (см) |
| Тип тонометра | Зап'ястний |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | Да |
| Обчислення середнього тиску | Да |
| Габарити (ВхШхГ), см | 7 х 6.7 х 6.1 |
| Гарантія | 7 років на тонометр (не на манжету) |
| Діапазон вимірювання артеріального тиску, мм рт.ст. | 0-299 |
| Діапазон вимірювання пульсу, ударів/хв | 40-199 |
| Додатково | Дисплей; Індикатор заряду батареї |
| Додаткові функції | Середній результат останніх 3 вимірювань |
| Індикація аритмії | Да |
| Категорія | Для дорослих |
| Класифікація за нормами ВООЗ | Да |
| Матеріал | Пластик АБС |
| Зона вимірювання тиску | Передпліччя |
| Живлення | Батарейки |
| Застосування | На зап'ястку; На руку |
| Розмір манжети, см | 13.5-21.5 |
| Сфера використання | Побутовий; Професійний |
| Тип вимірювання тиску | Автоматичний |
| Точність вимірювання артеріального тиску, мм рт.ст. | 3 |
| Точність вимірювання пульсу, % від значення | 5 |
- Ціна: 990 ₴










