
Апарат іон детокс фут спа для детоксикації організму в домашніх умовах SDF-101
- Немає в наявності
- Код: 139217
7 590 ₴
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
Спа-терапія вдома з детокс- апаратом SDF-101
Методика детокс терапії використовується в різних реабілітаційних центрах і спа-салонах. Для цього є кілька причин:
ЕСТЕСТОВАНЕ ОЧИЩЕННЯ. Очищення організму відбувається природним способом, без використання будь-яких хімічних препаратів і не завдає шкоди організму.
МОМЕНТАЛЬНИЙ ЕФЕКТ. Завдяки створенню магнітних імпульсів, процес проходження іонів через клітинну мембрану прискорюється, а результати дії апарата можна відчути вже за добу після процедури!
ДВА В ОДНОМУ. Апарат можна використовувати і в профілактичних, і з лікувальною метою. Ви зможете не тільки вивести з організму шлаки, включно з солі важких металів, але й оздоровити себе у разі захворювань серцево-судинної та травної системи, різних типів алергії, проблем із судинами, порушень обміну речовин, алкогольних отруєнь.

Навіщо потрібне очищення організму іонними ваннами
Різні токсини в організмі людини можуть викликати хронічне отруєння. Це основний чинник того, що люди постійно страждають від хвороб і передчасного старіння.
Іонна детокс-ванна для ніг універсальний засіб. Цей продукт широко використовується зарубіж як удома, так і в реабілітаційних центрах. Ефект не змусить себе чекати, покращується самопочуття й тіло наповнюється енергією. Вода наповнена негативно зарядженими іонами виводитиме з організму домішки та відходи.
Рекомендації до застосування
- Зовнішні ознаки заточування організму: вугрова висипка, випадання волосся, целюліт, дряблива сполучна тканина, нейродерміт, псоріаз, екзема, шкірний грибок, тендітні нігті, венозна недостатність, набір ваги, стомлюваність, безсоння.
- Внутрішні ознаки підвищеної кислотності організму: алергії, ревматизм, подагра, розладо шлунка, карієс, проблеми кровообігу, остеопороз, варикоз, мікоз, проблеми з суглобами, хронічні болі в спині, мігрені, інсульт або пошкодження судин.
Якщо Ви виявили в себе один або кілька з перерахованих вище симптомів — це означає, що в тканинах, м'язах, суглобах і сполучних тканинах Вашого організму утворилися шлаки та токсини.
Вихід знайдений: апарат SDF-101 Detox — надійне очищення вашого організму!
Як користуватися детокс апаратом
Невелике портативний пристрій для детоксикації негативними іонами виконує тільки одну функцію, але має кілька режимів для досягнення найкращого терапевтичного ефекту. Залежно від віку та статі встановлюються три режими:
- чоловічий
- жіночий
- дитячий (для дітей віком від 8 років).
Сама процедура очищення полягає в прийомі так званих іонних ванн для ніг. Результати дії апарату SDF-101 можна відчути вже за добу після процедури! Апарат SDF-101 компактний, призначений для домашнього використання. Складаний таз, що входить до комплекту, можна замінити на будь-який інший.
Процес відбувається на рівні іонів, і для його активації створений унікальний апарат SDF-101, який дає змогу дбайливо й акуратно очистити організм, не заподіюючи водночас здоров'ю людини абсолютно жодної шкоди. Досить опустити ноги в таз, увімкнути пристрій і на 20-30 хвилин забути про свої проблеми. За цей час пристрій детокс SDF-101 не тільки активує в організмі іонообмінний процес, але й видалить з нього чималу кількість токсинів, які є причиною багатьох захворювань. Адже ні для кого не секрет, що в їжі, яку ми вживаємо, містяться не тільки корисні, а й шкідливі для організму речовини, які можуть стати джерелом найрізноманітніших недуг.
Наприклад, солі важких металів, відкладаючись у м'язах і суглобах, призводять до уражень опорно-рухового апарату. Холестерин не тільки погіршує загальний стан крові, але й звужує судини, а це — прямий шлях до інфаркту або інсульту, гіпертонії та варикозу. Крім того, жирові відкладення, з яким багато хто без зусиль бореться за допомогою всіляких дієт, також є результатом забруднення організму. Тому, використовуючи апарат SDF-101, можна досить швидко й ефективно відновити здоров'я, позбутися надмірної ваги, нормалізувати обмінні процеси й, відповідно, стабілізувати гормональний фон, а також покращити стан шкіри, волосся й нігтів.
Розшифрування кольору води:
Завдяки кольору води під час процедури можна наочно побачити, які проблеми з організмом лікує детоксикація.
| Чорний | Печінка, зловживання алкоголем, проблеми з жовчним міхуром |
| Чорні плями | Важкі метали (цукровий діабет, спазми) |
| Коричневий | Печінка, пухлини, куріння (надмірна вага) |
| Темно-зелений | Сечовий міхур |
| Жовтогарячий | Суглоби, м'язи |
| Червоні плями | Тромби, швидке згортання крові (високий тиск) |
| Білий плямистий | Брак рідини (закрепи, метеоризм, головний біль, холодні руки/ноги) |
| Біла піна | Лімфатична система (бесониця, шкірна алергія) |
| Жовто-зелений | Нирки, сечовий міхур, сечовий канал, жіночі органи або простата |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Медика |
| Вага | 300 г |
| Висота | 13.4 мм |
| Глибина | 3.8 мм |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота струму | 60 Гц |
| Ширина | 15.4 мм |
- Ціна: 7 590 ₴











