Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
вверхвниз

Безозонова уф бактерицидна лампа 37 W довжина 795 мм, діаметр 15 мм (підходить для повітряної завіси FM1209)
- Немає в наявності
- Код: 128627
2 500 ₴
+380 (67) 885-47-39
Viber
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Запасна ультрафіолетова безозонова бактерицидна лампа для повітряної завіси FM1209
Чотириконтактна бактерицидна УФ-лампа з одним цоколем;
Виготовлена з високоякісного кварцу;
Середній термін експлуатації лампи — 10 000 годин;
Довжина ультрафіолетової хвилі 254 нм;
Потужність 37 В.
Лампа випромінює ультрафіолет, згубний для вірусів, бактерій, грибків та інших мікроорганізмів. Швидкий метод дезінфекції приміщення й повітря, за якого не використовується тепловий вплив і токсичні хімічні речовини. Ефективно й без побічних продуктів.
Повітряна завіса FM1209
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doctor 101 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 254 нм |
| Кількість бактерицидних ламп | 1 шт. |
| Напруга живлення | 220 В |
| Потужність лампи | 37 Вт |
| Ступінь знезараження повітря | 99.9 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 795 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | Цоколь штирковий, відстань між вусиками 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴







