Київ, вул.Січових Стрільців, 3 (Офіс), Київ, Україна
+380 (67) 885-47-39
+380 (50) 585-17-64
+380 (93) 107-14-94
Опис товару
Матрац МТ для візків ТПБ для перевезення хворих ТМ Омега, виробництво ТОВ "Омега Іначок Груп" (Украина).
М'який матрац, призначений для комплектації всіх типів візків ТПБ для перевезення хворих.
Чохол матраца виготовлений із сертифікованої медичної клеєни та наповнений пінополіуретаном класу ST, щільністю 25 кг/м3 і завтовшки 30 мм.
Чохол також забезпечений роз'ємною застібкою "Мольнія" для зручності його обслуговування.
Витримує санітарне оброблення дезрозчинами, водонепроникний.
Розміри: 500 х 1800 х 30 мм
Матрац забезпечений трьома ременями з роз'ємними пластиковими карабінами для його фіксації до знімних ношів візка.
Виробник ТОВ "Омега Іначок Груп" (Україна)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Довжина ложа | 1800 мм |
| Наповнювач | Пенополиуретан |
| Оббивний матеріал | Вінілісшкіра |
| Ширина | 500 мм |
| Ширина ложа | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 357,50 ₴

