
Стаціонарний іригатор Medica+ Prowater Station 7.0 black (Японія)
- В наявності
- Код: 50133
1 890 ₴
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
Надійний Cтаціонарний іригатор MEDICA + ProWater Stantion 7.0
Високотехнологічний стаціонарний іригатор MEDICA + ProWater Stantion 7.0 здатний забезпечити ефективний щоденний догляд за порожниною рота. Апарат зроблений із біопластику в комплексі з технічним забезпеченням дає можливість ретельно видаляти не тільки залишки їжі, але й наліт, що утворюється, створюючи здорову мікрофлору в ротовій порожнині, що дає змогу уникнути ймовірності розвитку різних стоматологічних захворювань.

Стандартні мануальні зубні щітки, якими б вони просунутими не були, не дають змогу підтримувати на ідеальному рівні гігієни порожнину рота. Саме тому стоматологи настійно рекомендують користувачам, які піклуються про здоров'я зубів і ясен, купувати та використовувати стаціонарний іригатор ProWater Stantion 7.0
Стаціонарний іригатор MEDICA + працює за принципом подавання потужного спрямованого потоку води за допомогою спеціального наконечника, який може обертатися на 360 °C. Іригатор обладнаний великим резервуаром для води, ємність якого становить 600 мл. для проведення однієї тривалої або декількох коротких процедур очищення ротової порожнини. Допускається використання як звичайної води, так і спеціальних стоматологічних розчинів для лікування. Номінальна потужність іригатора 18 Ватів

Переваги стаціонарного іригатора:
- Підходить для домашнього та комерційного використання.
- 10 режимів регулювання потужності дає можливість індивідуально підібрати відповідний варіант очищення ротової порожнини.
- 7 різних насадок допоможуть зробити чищення функціональним, швидким і приємним.
- Завдяки високій потужності 18W дасть впоратися практично з будь-яким різновидом зубного нальоту.

ProWater Stantion 7.0 обладнаний 10 рівнями регулювання потужності. Дає змогу підібрати необхідний режим подавання струменя з огляду на індивідуальні особливості користувача: чутливі ясна, підвищена чутливість зубної поверхні.
Завдяки цим характеристикам ProWater Stantion 7.0 допоможе з легкістю:
- Позбутися бактеріального нальоту з усіх поверхонь у ротовій порожнині.
- Видаляти залишки їжі з міжзубних проміжків і брекет-систем.
- Забезпечувати ретельний догляд за імплантатами, коронками та зубними мостовими конструкціями.
- Ефективно дбає про здоров'я ротової порожнини.

Офіційна гарантія 12 місяців.
Комплектація:
- Іригатор.
- Змінні насадки 7 шт.
- Насадка для чищення язика.
- Насадка пародонтологічна 2 шт.
- Насадка ортодонтична 2 шт.
- Насадка для чищення імплантів 2 шт.
- Відсік для зберігання насадок.
- Гарантійний талон.
- Інструкція (Англійська,Руська).

Технічні характеристики:
- Найменування: Оральний іригатор для дорослих і дітей.
- Кількість режимів: 10 режимів.
- Сертифікат: CE, RoHS, FDA.
- Підходить для домашнього та комерційного використання.
- Розмір водного резервуара: 600 мл.
- Джерело живлення: USB, електричний від мережі 220 В.
- Діапазон тиску: 30-125 psi. (фунтів на квадратний дюйм)
- Зарядний пристрій: DC5V, 1A.
- Розмір упаковки: 15,5X14X21 см.
- Загальна вага брутто: 0,930 кг.
- Потужність: 18W.
- Колір білий.
- Матеріал: ABS + PC/Пластик.
- Напруга: 100-240,50/60Гц.
- Частота: 1400-1800RPM/хв.

Режими чищення:
- Дбайливий.
- Масаж ясен.
- Повсякденний.
- Видалення нальоту.
Насадки:
- Насадка стандартна.
- Насадка для чищення язика.
- Насадка пародонтологічна.
- Насадка ортодонтична.
- Насадка для чищення імплантів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MEDICA+ |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 8 |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Особливості | Футляр |
| Стан | Новий |
| Технологія чищення | Зворотно-обертова |
| Тип | Іригатор |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Форма основної насадки | витягнута |
| Функції | Масаж ясен, Полірування (відбілювання), Щоденне чищення (3D), Чищення чутливих зубів, Глибока чистка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Додаткові характеристики іригатор | |
| Об'єм резервуара для води | 600 мл |
- Ціна: 1 890 ₴










