
Набір: Ультразвуковий скрабер для обличчя Medica+ Vibroskin 5.0 + Інструменти для чищення обличчя (EasyClean)
- Немає в наявності
- Код: 50123
1 590 ₴
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
Надійний Ультразвуковий скрабер для обличчя VibroSkin 5.0
Сучасний ультразвуковий скрабер для обличчя VibroSkin 5.0 створений для підтримки краси та здоров'я шкіри. Прилад працює за допомогою впливу високочастотної ультразвукової вібрації — дає можливість провести якісне чищення та догляд за обличчям у домашніх умовах.
Ультразвуковий скрабер допомагає сироваткам та іншим косметологічним засобам для догляду, глибоко проникнути у ваші пори для максимальної абсорбції й ефекту.

За допомогою високої частоти ультразвукових хвиль відбувається глибоке очищення, проникнення та живлення шкіри. Ультразвук підвищує температуру шкіри в зоні впливу на 1-2 градуси, викликаючи прискорення обмінних процесів:
- Оновлюється шкіра.
- Пришвидшується кровообіг.
- Посилюється лімфодренаж.
- Запускається утворення нових молекул колагену, серотоніну та інших активних речовин.
- Відлущування старої шкіри.

Показання до застосування:
- Груба, ороговіла шкіра.
- Пігментні плями, веснянки, нерівний колір обличчя.
- Блиск на обличчі.
- Наявність шрамів, рубців, постакне.
- Величезна кількість чорних цяток.
- Відповідна для будь-якого типу шкіри.
- Морщины.

Три режими роботи:
- Ліфтинг.
- Зволоження.
- Очищення.

Ультразвукові хвилі сприяють Найкраще кровообігу у верхніх шарах епідермісу виводить шлаки, які збираються глибоко в порах, видаляються мертві клітини нижньої частини шкіри. Використання ультразвуку дає змогу глибоко вбиратися косметичним засобам (сироваткам) для догляду за шкірою. Сприяє покращенню стану здоров'я та кольору шкіри.

- Скрабер ультразвуковий.
- Зарядний кабель.
- Керівництво користувача (Англійською і російською).
- Гарантійний талон.
- Транспортувальне паковання.

Офіційна гарантія 12 місяців.
Технічні характеристики:- Тип — Прилад для пілінгу.
- Сфера застосування: Очі, Обличчя, Руки, Тіло, Вуха.
- Тип приладу — Косметичне приладдя.
- Колір виробу — Білий.
- Вага в пакованні — 0.3 кг.
- Сфера використання — Побутовий.
- Потужність: 3 Вт.
- Габарити приладу (ВхШхГ) — 18 х 5.2 х 2.4 см.
- Вага — 0.22 кг.
- Габарити паковання (ВхШхГ) — 20.5 х 7.5 х 3 см.
- Система живлення — Акумулятор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MEDICA+ |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування | Ультразвукова чистка обличчя |
| Колір | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування | Шкіра навколо очей, Т-зоні (лоб, ніс, підборіддя), Обличчя, Шия, Лоб, Руки |
| Стан | Новий |
| Функції апарату | Руйнування локальних відкладень підшкірного жиру;, Ультразвукова терапія, Мікрострумова терапія, Пілінг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Частота тока | 30 Гц |
| Частота ультразвукових коливань | 33 кГц |
- Ціна: 1 590 ₴








