
Валик під шию (тенсел) - Ортопедична подушка Beauty Balance TM бежевий
- В наявності
450 ₴
- +380 (50) 585-17-64
- +380 (93) 107-14-94Бухгалтерія
ВАЛИК ПІД ШИЮ
знімає навантаження з м’язів шиї
Запорука здорового хребта – це не тільки спорт, а ще й правильно підібрані атрибути для сну і відпочинку. Спеціальний ортопедичний валик під шию допоможе підтримати шию у фізіологічному положенні і уникнути неприємних наслідків.
Ця подушка є профілактикою остеохондрозу, допоможе зняти больові відчуття і поліпшити кровообіг, таким чином благотворно впливати на ваше здоров’я. Подушка має вентиляційні канали.
Також вона виготовляється у двох варіантах щільності – м’якіший і жорсткіший. Подушку можна використовувати не тільки під шиєю, а і під будь-яким іншим відділом хребта для профілактичного впливу на нього. Наволочки – тенсел і шовк.
Матеріал: піна з ефектом пам’яті.
Рекомендації щодо догляду та використання: прання перед першим застосуванням. Прати при температурі від 30 до 40 C, без застосування хлорвмісних відбілювачів.
| Розміри подушки | |
|---|---|
| Висота подушки | 7 см |
| Довжина подушки | 26 см |
| Ширина подушки | 11 см |
| Основні | |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Матеріал напірника/чохла | тенсель |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Наповнювач | Memory Foam |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 |
| Кількість подушок в наборі | 1 |
- Ціна: 450 ₴

