Наволочка з натурального евкаліпту TENCEL
Наволочки з Тенсела володіють рядом унікальних властивостей, що відрізняють їх серед інших.
Тенсел - це 100% натуральний матеріал, який добувають з м'якоті (серцевини) евкаліпту.
Виробництво евкаліптового волокна визнано екологічно безпечним і відповідає всім міжнародним еко-стандартам.
Волокно ТЕНСЕЛ - гіпоалергенне віскозне волокно, яке виготовляється за складною технологією з натуральної деревної целюлози евкаліпта, до основних плюсів якого можна віднести гігроскопічність, антибактеріальність та міцність.
Його використовують для виробництва спортивної форми, постільної білизни, перев'язувальних матеріалів, спідньої білизни та інших виробів для різноманітних побутових потреб.
Рекомендації щодо догляду
Прання перед першим застосуванням. Прати при температурі від 30 до 40 градусів, без застосування хлорвмісних відбілювачів.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота подушки | 7 см |
| Длина подушки | 26 см |
| Застежка наволочки | потайная молния |
| Количество подушек в наборе | 1 |
| Материал наперника/чехла | шелк |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Наполнитель | Memory Foam |
| Ортопедические свойства | Да |
| Тип | Для сна |
| Форма | Фигурная |
| Ширина подушки | 11 см |
- Цена: 230 ₴


